Watch the latest episode of Motu Patlu in Hindi now!
Motu Patlu in Hindi | Merry Christmas | Machhron ka Humla | S09 | Hindi Cartoons| #spot
CLICK - SUBSCRIBE, SHARE, LIK
2001-yilga qadar bunday zaharli ilon bitta, Eronda 1968-yili ekspeditsiya jarayonida topilgan bo‘lib, mutaxassislar uning dumini tug‘ma nuqson yoki anomal o‘simta deb hisoblashgan.
2024 yil 1 yanvar ma’lumotlariga ko‘ra, O‘zbekiston aholisida 3 mln 760 mingga yaqin yengil avtomobil mavjud. Xo‘sh, o‘zbekistonliklar qaysi rusumdagi avtomobillardan ko‘proq foyda
Yuqumli kasalliklar odamlar hayotiga ovchilik, terimchilik paytidan kirib kelgan va yillar o‘tishi, iqlim o‘zgarishi bilan turli ko‘rinishda yana qaytarilgan
Oxirgi paytlarda zo
Oʻzbekistondagi davlat tashkilotlari saytlariga soʻnggi yarim yillikda 2 milliondan oshiq kiberhujum turlari aniqlangan. Mutaxassislarga koʻra, butun dunyoda ortayotgan ushbu tende
Ukraina fermerlarining aytishicha, Rossiya dronlari mamlakat infratuzilmasi va iqtisodiyotini barbod qilish uchun g’alla omborlariga hujumlarini davom ettirmoqda.
Ukraina port shaharlari aholisi deydiki, Rossiya bilan don kelishuvi ularni oz bo’lsa-da muhofaza bilan ta’minlayotgan edi. Rossiya kelishuvni tark etgach, bardargohlarga raketalar
O‘zbek-qirg‘iz chegarasida yana ikkita post ochildi: kelasi yil ikki xalq o‘rtasida yopiq darvozalar qolmasligi aytilyapti. Vazir darajasidagi amaldorning ilk marta oshkora sudlani
0:32 AQSh Ukrainaga uzoq masofali raketalar bilan Rossiyaga zarba berishga ko’nadimi?