RizaNova ilovasini yuklab oling @ https://rizanova.uz/apps
Obuna bo'ling @ https://www.youtube.com/RizaNovaUZ
RizaNova @ Instagram https://instagram.com/RizaNovaUZ
Obuna bo'lilar va videoni tagiga izoh qoldiringlar MrBeast kepkasini yutib olishga imkon olasiz!
MrBeast Uzbekcha, Mrbeast O'zbekcha - Men 7 kun tashlangi shaharda tirik qold
“Daryo” mazkur holatni o‘rgandi.
Instagram: htt
Prezident farmoni bilan, qishloq xo‘jaligida erkin bozor munosabatlarini joriy etishning navbatdagi bosqichiga o‘tildi. Kun.uz bu farmonda nazarda tutilgan muhim yangiliklar xususi
Ukraina Kurskka yurishini davom ettirmoqda. 15-avgust kuni yana yuzlab ruslar asir tushdi. Chegara qishloqlardagi ruslar bosib olingan Ukraina yerlariga evakuatsiya qilinmoqda.
Quvasoy shahar prokuraturasining shundoqqina qarshisida yuzlab daraxtlar “ko‘chirib o‘tkazish” bahonasi bilan qo‘porib tashlandi. Bu shahar hokimi Zafar To‘raqulovning shaxsiy tash
Bir necha yil oldin kesib tashlangan, lekin yana hayotga qaytgan daraxtlar ikkinchi marta hujumga uchradi. Kamera yozuvlarida buni maktabning bog‘bonchilik ishlarini bajarib kelgan
Oldin ham ayollar bilan “ko‘cha jangi” qilib e’tiborga tushgan Yashnobod tumani hokimligining qurilish bo‘limining bosh mutaxassisi Mahmud Rahimjonov uyni adashib buzdirib qo‘ygani
So‘xlik 84 yoshli otaxon Raufjon So‘fiyev suvsiz tashlandiq yerni obod qilib olmabog‘ yaratgan. 50 yil avval ko‘chatlar qurib qolavergach, ilojsizlikdan haydab turgan mashinasini s
Yaqinda Janubiy Oregondan Kaliforniya qirg'oqlarigacha cho’zilgan Klamat daryosidan 1903-1962 yillarda qurilgan bir necha to’g’on olib tashlandi. Maqsad – baliqlar migratsiyasi uch
1981 yil, Irkutsk viloyatidagi Ust-Ilimsk shahri. Yosh er-xotin tashlandiq ahvolga kelib qolgan ko‘p qavatli uyning yo‘lagida ikki nafar erkakning jasadini ko‘rib qolishadi.
Ras
Dvigatel hajmi 1 litrgacha bo‘lgan yangi avtomobillar uchun boj olib tashlandi, lekin jahon bozorida bunaqa avtomobilni topish juda qiyin. 1,2 litrgacha bo‘lgan modellarni olib kir
Kasbi shifokor, topish-tutishi yaxshi bo‘lgan aka o‘z ukasi bilan uy masalasida nizolashib kelgan. Ukaning vafotidan so‘ng esa uning ayoli va farzandlari kirib yashamasligi uchun u
Videoning ketma-ketligi: