Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Prezident administratsiyasi sobiq mulozimi Komil Allamjonovga suiqasd tashkilotchilaridan biri sifatida ko‘rilayotgan Javlon Yunusov O‘zbekistonda o‘nlab biznes loyihalarda ishtirok etib kelgan. U ta’sis etgan firmalar qurayotgan ko‘p qavatli turar-joy majmualari mijozlarga kelishilgan muddatda topshirilmagani ma’lum bo‘ldi. Mijozlarga va’da qilingan kvartiralar qurilmagan, ular to‘lagan “pulni qaytarishni va’da berayotgan” sotuv ofislari ayni paytda yopiq. Qurilish, farmatsevtika, ta’lim, mebel ishlab chiqarish va boshqa sohalarda faoliyat yurituvchi o‘nlab firmalarda ta’sischi bo‘lgan Javlon Yunusovning o‘zi esa hozir qamoqda. Rasmiy vebsayt: kun.uz Telegram kanalimiz: telegram.me/kunuzofficial Facebook`da kuzating: www.facebook.com/kunuznews Twitter`da kuzating: twitter.com/KunUzNews Instagram`da kuzating: www.instagram.com/kun.uz