Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Jahon hamjamiyati Donald Trampning Oq uyga qayta rahbar bo‘lgani – global siyosiy va iqtisodiy jarayonlarda katta silkinishlarga olib kelishidan xavotirda. Darhaqiqat, Tramp saylovoldi dasturi davomida bergan vaʼdalarini, America first again (Amerika yana birinchi) shiori ostida ilgari surilgan iqtisodiy dasturini va Xitoy bilan ehtimoliy savdo urushini amalga oshirsa, bu ishlar oxir-oqibat mavjud global iqtisodiy tartibotni izdan chiqarib yuborishi hech gap emas. Tabiiyki, bu jarayonlar O‘zbekistonni chetlab o‘tmaydi! Xo‘sh, Donald Trampning qaytishi jahon iqtisodiyotida qanday o‘zgarishlarni keltirib chiqarishi mumkin va bu O‘zbekiston iqtisodiyotiga qanday taʼsir ko‘rsatadi? Quyida shu haqida so'z yuritamiz. Ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarimiz: Telegram: t.me/Daryo Facebook: www.facebook.com/daryouz.rasmiy Instagram: www.instagram.com/daryo.rasmiy/ Twitter: twitter.com/daryo_uz TikTok: www.tiktok.com/daryorasmiy Jahon va O‘zbekiston yangiliklari daryo.uz?fyt O'zbekiston va dunyoning so'nggi yangiliklari daryo.uz/yangiliklar?fyt Eng ko'p o'qilgan top xabar va maqolalar daryo.uz/popular?fyt Mahalliy xabarlar - O‘zbekiston yangiliklari daryo.uz/category/uzbekistan?fyt Markaziy Osiyo yangiliklari 2024 - bugungi daryo.uz/category/markaziy-osiyo?fyt Dunyo yangiliklari bugungi va eng so‘nggi hodisalar! daryo.uz/category/dunyo?fyt Layfstayl yangiliklari, foydali va qiziqarli layfxaklar daryo.uz/category/layfstayl?fyt Sport yangiliklari: futbol, transferlar, boks, UFC daryo.uz/category/sport?fyt Reklama narxlari — "Daryo" daryo.uz/uz/p/reklama-zojlastiris?fyt