Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Rasmiy video: O'zbekiston rahbari deydiki, kambag‘al oilada kamida bir ayol oliy ma’lumotli bo‘lishi uchun sharoit yaratiladi. O‘zlashtirish ko‘rsatkichi kamida 80 foiz bo‘lsa, talabaga foizsiz ta'lim krediti beriladi. Moliyaviy mustaqil oliygoh yiliga kamida 1 milliard so‘mlik grant taklif qiladi. Kanalga obuna bo’ling: shorturl.at/CNRXY “Amerika Ovozi” veb sahifasi: www.amerikaovozi.com/ Facebook: facebook.com/amerikaovozi Telegram: t.me/voauzbek Instagram: instagram.com/amerikaovozi Twitter: twitter.com/AmerikaOvozi Odnoklassniki: ok.ru/amerikaovoziuzbek “Amerika Ovozi” – Vashingtonda asoslangan global teleradio va multimedia axborot vositasi. Haftasiga 354 millionli auditoriyaga dasturlar uzatadi, 48 tilda efirga chiqadi. AQSh, Markaziy Osiyo va dunyo bo’ylab dolzarb jarayonlarni yoritadi.