Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Amir Bahodir Yalangto‘sh – O‘zbekiston ramzlaridan biri bo‘lgan Registon majmuasi bunyodkori hisoblanadi. O‘zining qat'iyligi, harbiy pragmatizmi bilan ajralib turgan sarkardaning san'atga, me'morchilikka muhabbati yuksak bo‘lgan. Biroq xalqimiz o‘z qahramonlarini bugun deyarli tanimaydi. Kuni kecha premerasi bo‘lib o‘tgan “Bahodir Yalangto‘sh” tarixiy filmining asosiy missiyasi ham xalqqa o‘z qahramonlarini qaytarishdir. Rejissyor Jahongir Ahmedov Kun.uz bilan suhbatda ushbu filmning ahamiyati, o‘zbek kinosanoati uchun yangilik bo‘lgan asosiy tomonlari hamda suratga olish jarayonlaridagi uch yillik mashaqqatli mehnat xususida gapirib berdi. Rasmiy vebsayt: kun.uz Telegram kanalimiz: telegram.me/kunuzofficial Facebook`da kuzating: www.facebook.com/kunuznews Twitter`da kuzating: twitter.com/KunUzNews Instagram`da kuzating: www.instagram.com/kun.uz OK.ru`da kuzating: ok.ru/kunuznews VKontakte`da kuzating: vk.com/kun_uz TikTok`da kuzating: www.tiktok.com/@kunuznews