Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
O‘zbekistonliklar Ramazon hayiti munosabati bilan ketma-ket 3 kun dam oladi. Biroq, bizda shu dam olish kunlarini ham ko‘p ko‘radigan rahbarlar yo‘q emas. Bugun ertalabdan “bo‘ldi dam olish tugadi, hamma ishga” degan xabarlarni qabul qilib olganlar ham bo‘lsa kerak. Lekin ana shu xodimlar ham, ayni paytda xodimlarini ishga chaqirayotgan o‘sha shoshqaloq rahbarlar ham, bu yo‘nalishdagi huquqlari va majburiyatlarini bilib qo‘yganlari yaxshi. Javobgarligini ham albatta. “Daryo” muxbir huquqshunos Saydali Muhtoraliyevdan dam olish kunlari xodimlarni ishga jalb qilish uchun javobgarlik, agar mehnatga jalb etilsa qay tartibda haq to‘lanishi bo‘yicha izoh oldi. Ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarimiz: Telegram: t.me/Daryo Facebook: www.facebook.com/daryouz.rasmiy Instagram: www.instagram.com/daryo.rasmiy/ Twitter: twitter.com/daryo_uz TikTok: www.tiktok.com/daryorasmiy Jahon va O‘zbekiston yangiliklari daryo.uz?fyt O'zbekiston va dunyoning so'nggi yangiliklari daryo.uz/yangiliklar?fyt Eng ko'p o'qilgan top xabar va maqolalar daryo.uz/popular?fyt Mahalliy xabarlar - O‘zbekiston yangiliklari daryo.uz/category/uzbekistan?fyt Markaziy Osiyo yangiliklari 2024 - bugungi daryo.uz/category/markaziy-osiyo?fyt Dunyo yangiliklari bugungi va eng so‘nggi hodisalar! daryo.uz/category/dunyo?fyt Layfstayl yangiliklari, foydali va qiziqarli layfxaklar daryo.uz/category/layfstayl?fyt Sport yangiliklari: futbol, transferlar, boks, UFC daryo.uz/category/sport?fyt Reklama narxlari — "Daryo" daryo.uz/uz/p/reklama-zojlastiris?fyt