Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Oxirgi vaqtlarda tahririyatimizga Rossiyada ishlayotgan yaqinining narkotik bilan ushlangani yoki qamalgani bo‘yicha o‘quvchilardan yuborilayotgan murojaatlar soni ko‘payib bormoqda. “Bolamni narkotik bilan ushlashdi, endi juda katta muddatga qamaladi, deyishyapti. Qamalganlarni esa Ukrainada bo‘layotgan urushga olib ketish xavfi bor ekan”, – deya vaziyatga izoh beradi murojaatchilar. Kun.uz shunday murojaatlar ko‘payishi ortidan migrantlar masalalari bo‘yicha yurist Boirjon Shermuhammad bilan intervyu o‘tkazdi. Rasmiy vebsayt: kun.uz Telegram kanalimiz: telegram.me/kunuzofficial Facebook`da kuzating: www.facebook.com/kunuznews Twitter`da kuzating: twitter.com/KunUzNews Instagram`da kuzating: www.instagram.com/kun.uz OK.ru`da kuzating: ok.ru/kunuznews VKontakte`da kuzating: vk.com/kun_uz TikTok`da kuzating: www.tiktok.com/@kunuznews