Include this script into your page along with the iframe for a responsive media embed
Soʻnggi uch oyda muhokamalar markazida boʻlib turgan Humans kompaniyasi va u bilan bogʻliq mojarolar yodingizdadir. Dastlab ommaga kompaniya rahbariyati oʻrtasidagi oʻzaro kelishmovchilar maʼlum boʻlgan boʻlsa, koʻp oʻtmay kompaniya tomonidan oʻzbekistonliklarga berilgan plastik kartalardan ruxsatsiz millionlab pullar yechilgani jamoatchilik eʼtiroziga sabab boʻldi. Keyinchalik oʻzbekistonlik Maksim Sditanov kompaniyaga 12 million dollar investitsiya kiritgani va kelishuvga koʻra, kompaniyaning 66 foiz ulushiga daʼvo qilayotgani aniqlangandi. Mazkur mojaro sudda koʻrilmoqda. Ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarimiz: Telegram: t.me/Daryo Facebook: www.facebook.com/daryouz.rasmiy Instagram: www.instagram.com/daryo.rasmiy/ Twitter: twitter.com/daryo_uz TikTok: www.tiktok.com/daryorasmiy Jahon va O‘zbekiston yangiliklari daryo.uz?fyt